Close

Seyfullah EKŞİ

1972 yılında Çanakkale Ezine Yaylacık Köyünde doğan Seyfullah EKŞİ.

İlkokulu Yaylacık Köyünde, Ortaokul ve liseyi Biga İHL’ de tamamlamıştır.

1992 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünde başladığı Lisans programını, 2001 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel ilişkiler Bölümünde tamamladı.

Halen Bahçe Şehir Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Alanında Yüksek Lisans Yapmaktadır.
2002 yılından bu yana Mamak Belediye Başkanlığında Müfettiş olarak görev yapmaktadır.

Yerel Yönetimler, Kamu Yönetimi, Liderlik, Kaliteli Yönetim, ihale mevzuatı, personel mevzuatı, Stratejik Yönetim, Performans Yönetimi, performans bütçe, Bilişim, iletişim ve Organizasyon alanlarında birçok sertifika sahibidir.

Kurucusu ve Genel Başkanı olduğu TESİAD (Türkiye Ekonomik, Sosyal ve İnsani Araştırmalar Derneği)2004 yılından bu yana, Türkiye çapında başta Belediyeler ve Yerel Yönetimler olmak üzere Kamu Kurumlarına; Liderlik, Stratejik Planlama, Performans Yönetimi, etkin yönetim, verimlilik, İç Kontrol, Performans Bütçe Yönetimi, İhale mevzuatı, Personel mevzuatı, ölçme-değerlendirme, Anket, Toplam Kalite Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemleri, Kentsel Sistemler, Risk Analizi, Yatırım, Ulaştırma, Etkin İletişim seminerleri vermektedir

Seyfullah EKŞİ; Türkiye çapında başta Belediyeler ve Yerel Yönetimler olmak üzere Kamu Kurumlarına Yönetim ve Bilişim danışmanlığı hizmetini yürütmektedir.

Çanakkale’nin Tarihi, Kültürel, ekonomik, sosyal ve iktisadi alanlarda gelişmesine ve tüm dünya’da tanınmasına katkı sağlamak amacıyla Çanakkale’de kurulan ÇANAKKALE DERNEĞİ’NİN Genel Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Ulusal Ajans, Dünya Bankası, Uluslar arası Finans Kuruluşları, TİKA, KOSGEP, Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK v.b. hibe ve destek kuruluşlarına proje hazırlama ve uygulama eğitim ve danışmanlığı hizmetini de başarıyla yürütmektedir.

Kurucusu ve ortağı olduğu 5N1K GROUP (Eğitim, Yönetim Danışmanlığı, Bilişim, reklâm, e-ticaret, basın-yayın, gıda, inşaat, madencilik ) alanlarında faaliyetleri devam etmektedir.

Server Vakfı Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Bilişim Derneği, KALDER, ESDER, Anadolu Vakfı, İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Üyesidir.

Marka Şehirler, Marka ve Patentlerin oluşturulması, korunması ve geliştirilmesi konularında danışmanlık hizmeti yürütmektedir.

1984 yılında bu yana Sivil Toplum Kuruluşlarında birçok görevler alan Seyfullah EKŞİ, pek çok dernek ve vakfın kuruculuğunu ve başkanlığını yürüttü.

Coğrafi Bilgi Sistemleri, Kent Bilgi Sistemleri, Yönetim Bilgi Sistemleri, Online Eğitim Sistemleri, Mobil Uygulamalar, E-Ticaret altyapıları alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor.

İngilizce ve Arapça bilen Seyfullah EKŞİ, evli ve iki erkek çocuk babasıdır.


Notice: Undefined variable: tskills_single3 in /home/akillibele/5n1k/kaliteltd.com/wp-content/themes/techedu/partials/content-teacher.php on line 162
%