Close

Ağ ve Sitem Desteği

YTV Bişim, bilgisayar sistemleri ve bilişim teknolojilerini işinde kullanan tüm kurum ve kuruluşlara yönelik sistem periyodik bakım, servis ve destek hizmetleri sunmaktadır. Destek ve bakım hizmetlerimiz bilgisayar sistemleri ve ağ sistemlerinde problem yaşayan, problem oluşma sıklığını azaltmak isteyen, problem çözmekle vakit kaybetmek istemeyen, profesyonellerin desteğine ihtiyaç duyan, gelişen teknoloji ve yenilikleri sistemlerine uyarlamak isteyen, verimli ve yüksek performansla çalışan bilgi sistemleri özlemi duyan: tüm eğitim kurumları, finans ve bankacılık kurumları, turizm şirketleri ve oteller, inşaat şirketleri, sağlık kurumları, iç ve dış ticaret şirketleri, holdingler, çeşitli üretim sektörü şirketleri ve kamu kurumları için avantajlarla doludur.

Sistem Destek hizmetlerimiz, merkez serviste hizmet verdiği gibi ihtiyacınız olduğunda iş yerinizde uzman bulundurma ve yerinde müdahale gibi farklı seçenekleri içerir.Belirlenen sürede müdahale edilmesi ve sistemin çalışır duruma getirilmesi YTV Bişim için en önemli başarı göstergesi olarak kabul edilmiştir.

10-20 adetli küçük ağlardan tutun 500-1.000 bilgisayarlı lokal ve global ağlara kadar tek noktadan çözümler üretiyoruz. Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti Bakım Anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.

Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz expertiz yapıyoruz, firmanıza en uygun teknik servis ve bakım anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz.